Dřevěné domky, chatky a altány během chvíle postavené

Dřevěné domky, chatky a altány během chvíle postavené

Jaro je konečně tady a nás napadají otázky kam uložit zahradní nářadí, nábytek a další věci, aby byly na zahradě po ruce?

    <p>Kde necháme občasné návštěvy přespat nebo kde prožijí děti svá prázdninová dobrodružství?</p>
 
 
 

Řešení je jednoduché. Zahradní domek, který najde svoje místo i na sebemenší zahrádce. Stačí se jen rozhodnout pro velikost a provedení. Na výběr jsou malé domečky na nářadí od velikosti 1,7 x 1,6 m s jedno či dvoukřídlými dveřmi o síle stěny 19 mm, až po zahradní domky a rekreační chaty ve velikosti 5 x 6 m. Běžně se vyrábějí zahradní domky a chaty ze smrkového dřeva (vysušené na 14 – 16% vlhkosti) o síle 35 mm, 45 mm až 70 mm. Zahradní domky s dvojitou stěnou jsou spojené na pero a drážku s těsněním v rámu, což zvyšuje tepelně izolační schopnosti a domek tak můžeme celoročně využívat.

K základnímu provedení lze volit mezi dalšími doplňky: velikostí a počtem oken a dveří, různě velkým čelním přesahem střechy, terasou, bočním přístřeškem nebo přístavkem. Krytá terasa se hodí k zahradnímu posezení, přístřešek lze využít k uskladnění dřeva.

Výhodou montované chaty je fakt, že je postavená za chvíli a jsou předem stanoveny náklady na její stavbu. Při výrobě se používají nové technologie, tedy jednotlivé prvky jsou lehké, snadno se montují i přepravují.

Gremium DK s.r.o. vám nabízí kompletní servis od dodání po montáž či konečnou úpravu stavby. Vybírat můžete již dnes z více než 70 typů zahradních domků, chat a altánů s využitím až 33 % slevy.

-Gremium DK-

Komentáře

Načítám komentáře...