POZOR! Další soutěž o kuchyňského robota Moulinex!

Pozor! Na TvujDum.cz startuje soutěž o praktického kuchyňského robota Moulinex. Připojte se do soutěže a zkuste své štěstí!

    <p>TvujDum.cz ve spolupráci se společností Groupe SEB, s. r. o. - distributorem spotřebičů značek TEFAL, ROWENTA, MOULINEX, KRUPS, LAGOSTINA vyhlašuje pro období od <img style="WIDTH: 100px; HEIGHT: 137px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/16370moulinex_robot.jpg" align="right" vspace="5" />13. 5. do 25. 5. 2008&nbsp;novou soutěž o kuchyňský robot ODACIO 3 DUO SUPER MAXIPRESS Moulinex. </p>

Připojte se do soutěže, najděte odpověď minimálně na tři jednoduché soutěžní otázky a vyhrajte do své kuchyně šikovného pomocníka Moulinex.

Více k podmínkám soutěže a soutěžní otázky naleznete ZDE.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

dětiNásilí

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/kuchyne-6">kuchyně</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kompletní rekonstrukce bytu, Koupelna, Rekonstrukce showroomu zdravotnických přístrojů.