Elegance z kovu pro každou zahradu

Elegance z kovu pro každou zahradu

Stálý tvar, odolnost, kvalita zpracování, nenáročná údržba - základ kvalitního zahradního nábytku. Máte takový? Nebo ho právě sháníte?

    <p>Hlavní požadavek na dokonalé zahradní vybavení je stálý tvar a odolnost povětrnostním vlivům v <a rel="imagebox-artg" href="/userdata/images/18505v_unikov1.jpg"><img style="WIDTH: 200px; HEIGHT: 158px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/18501unikov1.jpg" align="right" vspace="5" border="0" /></a>létě a často i v zimě. Tento základní požadavek musí splňovat veškerý nábytek, vystavený extrémním podmínkám. Proto je třeba velice dobře zvažovat nejen výběr tvaru, ale hlavně klást důraz na kvalitní materiál. <br />


Dnes již tuzemský trh nabízí široký sortiment nábytku pro venkovní použití a je možno mít kvalitní kovový nábytek s kvalitní venkovní povrchovou úpravou, aby byla zaručena jeho odolnost vůči vnějším vlivům, a nábytek tak neztrácel na vzhledu, funkčnosti a kvalitě. Obecně ale platí, že je nejlepší sázet na osvědčenou klasiku - kvalitní materiál a vysoká kvalita jeho zpracování a kvalita povrchové úpravy a možnosti následné repase nábytku, a tím prodloužení další životnosti.

Kovový zahradní nábytek evropské kvality vyrobený v ČR
Například zahradní houpačka Swing, která má nosnost 300 kilogramů, je v Anglii doslova hitem. V podnebí charakteristickém častými dešťovými srážkami může být totiž celý rok na zahradě, navíc je možné ji zaaretovat, a dopřát si tak po obědě klidný spánek bez rušivých „vln.“ Stejně tak dobře se prodává servírovací vozík, jehož vrchní plato je odnímatelné a slouží rovnou jako servírovací tác. Velkému zájmu se také těší i série zahradního nábytku - tvořené především stoly, stolky, půlstolky, stohovatelnými židlemi a lavicemi. Hodí se jak pro konečného spotřebitele s vlastní zahrádkou, terasou nebo zimní zahradou, tak i pro restaurace, hotely, penziony. Vlastně pro každého, kdo nechce mít nábytek výhradně ze dřeva.

Zahradní nábytek z kovu vydrží opravdu dlouho díky kvalitní PE povrchové úpravě a možné následné repasi. Nemusíte se ani bát, že vás takový nábytek bude studit. Díky speciální povrchové úpravě tzv. poplastování je příjemný na dotek a je chráněný i UV filtrem.

Design jak exteriérového, tak interiérového nábytku vzniká ve společnosti UNIKOV. Nábytek je stohovatelný, designově propracovaný a díky možné následné repasi má i dlouhou životnost. Navíc každé dva roky je uváděna na trh nová kolekce. Chcete-li objevit opravdovou kvalitu klasického kovového zahradního nábytku, navštivte vzorkovou prodejnu, kde na 1200 m2 najdete celou kolekci zahradního nábytku a doplňků včetně nábytku pro gastro vybavení hotelů a restaurací.

Elegance z kovu nejen pro exteriér
UNIKOV má ve své nabídce nejen kovový zahradní nábytek, ale i interiérový. Kolekci interiérového nábytku tvoří především netradičně řešené postele v kombinaci kov - dřevo a další doplňky pro ložnici, například němí sluhové a noční stolky. Samostatnou kapitolou jsou stolky a stoly s kovovým základem a originální skleněnou deskou, připomínající vitráže vyrobené metodou fusingu. Dnes tvoří podíl interiérového nábytku zhruba polovinu produkce. Obě kolekce si přitom můžete prohlédnout i v e-shopu, který funguje již několik let ke spokojenosti mnoha zákazníků.

-UNIKOV-

Komentáře

Načítám komentáře...