POZOR! 3. kolo soutěže Wienerberger před losováním!

Další kolo soutěže Wienerberger se přiblížilo losování. Již brzy bude mít svého výherce. A tím můžete být Vy! Ještě je tu šance!

  <p>
      <a href="/userdata/images/16103v_inzerat_wienerberger.jpg" rel="imagebox-artg">
          <img style="WIDTH: 200px; HEIGHT: 290px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/16102inzerat_wienerberger.jpg" align="right" /> </a>
  </p>

Nepropásněte příležitost stát se výhercem třetí poukázky na odběr zboží společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. v hodnotě 10.000,- Kč. Stačí jen do konce května odpovědět na soutěžní otázky 3. kola soutěže Wienerberger.

Nezapomeňte - každé kolo je důležité! Odpovězte tedy i na otázky třetího kola a zvětšte si šance nejen na výhru poukázky na odběr zboží společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. v hodnotě 10.000, ale i na výhru hlavní ceny!  

TvujDum.cz ve spolupráci se společností Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. pro vás připravil jedinečnou soutěž o zajímavé ceny. Každý měsíc až do září máte šanci vyhrát poukázku na odběr zboží společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. v hodnotě 10.000,- Kč včetně DPH a v září hlavní výhru - stavební materiál POROTHERM (obvodové zdivo, vnitřní příčky, nosníky, překlady) do maximálního objemu domu 700 m3! Tak neváhejte a hrajte. 

Více informací o soutěži naleznete ZDE, na soutěžní otázky odpovídejte ZDE!

Komentáře

Načítám komentáře...