Neuvěřitelný příběh mého domu

Neuvěřitelný příběh mého domu

Pokud si myslíte, že stavařina je nuda, jste na omylu! I pokud stavba domu běží, jak má, jde o zážitek, který si budete pamatovat celý život.

    <a href="/userdata/images/18543v_dvd2.jpg" rel="imagebox-artg">
            <img style="WIDTH: 150px; HEIGHT: 150px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/18540dvd2.jpg" align="left" border="0" /> </a>A to nemluvím o pověstných hororech s různými řemeslníky a dodavateli, které si užije snad každý stavebník. Jde jen o to, s jakými pocity pohromu s názvem „stavba domu“ přežijete. <br />


Filmový trhák pro stavebníky
Nanečisto si nyní stavbu jednoho rodinného domu můžete vyzkoušet díky novému dvacetiminutovému filmu s názvem Neuvěřitelný příběh mého domu. Pokud se v dohledné době chystáte stavět, rozhodně byste jej měli zhlédnout. Instruktážní snímek poutavým způsobem popisuje stavbu rodinného domu právě pohledem investora. Originální filmeček z produkce společnosti Xella CZ vás pobaví a zároveň poučí. Využijí jej jak ti, kteří plánují stavbu domu svépomocí, tak ti, kteří si pro stavbu vyberou profesionální stavební firmu. Srozumitelně a zároveň vtipným způsobem vás provede krok po kroku celou stavbou. Od plánů, přes první kopnutí do země, až po nastěhování. Všem, kdo se pustí do stavby rodinného domu, ukáže, na co si dát pozor a jak postavit skutečně kvalitní a trvanlivý dům s výbornými parametry.

Film zachycuje výstavbu rodinného domu s využitím pórobetonového zdicího systému YTONG. Díky jedinečným tepelněizolačním vlastnostem patří YTONG tradičně mezi nejoblíbenější stavební materiály pro rodinné domy. Film je tedy určen především pro ty, kteří od svého domu očekávají vysokou životnost, komfort a kvalitní parametry. Protože na něm najdete také názorné postupy například pro zdění příček, poslouží i jako praktická pomůcka při rekonstrukcích a malých přestavbách. Netradiční film můžete vidět na internetových stránkách ytong.cz v sekci pracovních postupů, kde si jej můžete také zdarma objednat na DVD.

O slavnostní křest snímku se postarala jedna z největších osobností československého a evropského filmu, režisér Jiří Menzel. Držitel mnoha filmových cen, včetně prestižního Oscara, popřál novému DVD úspěšnou cestu na PC monitorech i televizních obrazovkách.

Komentáře

Načítám komentáře...