FOR HABITAT: Inspirace v oblasti bydlení

FOR HABITAT: Inspirace v oblasti bydlení

První březnový týden se bude v Letňany konat již 16. ročník veletrhu bydlení FOR HABITAT, který přinese spoustu inspirace pro bydlení.

Připravovaný veletrh má být mnohem pestřejší než v předchozích letech a více pozornosti chce věnovat oblasti designu a trendy interiéru. Chybět nebude ani sekce Nové možnosti bydlení, ve které se představí řada developerských projektů prezentující široké portfolium bytů, rodinných domů a rezidencí.

Nároky klientů na vybavení domova stoupají a stále více z nich chce bydlet nejen útulně, ale především elegantně. FOR HABITAT chce proto nabídnout návštěvníkům průřez všemi oblastmi bydlení. To si dobře uvědomují i vystavovatelé, pro které je možnost prezentace na veletrhu výborným prostředkem, jak zvýšit povědomí o své firmě a poznat potřeby potenciálních zákazníků. Tento fakt se projevuje i na stoupajícím zájmu ze strany vystavovatelů aktivně se účastnit veletrhu FOR HABITAT. Kromě tradičních vystavovatelů je již nyní na tento veletrh bydlení přihlášeno několik nových firem, jako například El Trade, dovozce nábytku a bytových doplňků. Nováčkem na veletrhu bude i společnost Bed & Bedroom nabízející anglické postele. Kulečníkové stoly a nábytek vhodný pro biliárová centra bude k vidění i na expozici dalšího z nových vystavovatelů – Billard centrum. Sekci podlah budou zastupovat firmy KMD – Plus, Avanti a Bakero, která se zabývá prodejem perských ručně vázaných koberců. Z oboru oken a dveří se představí tradičně Atex, Lomax, Dodo (zastupující firmu Zapeli) a bezpečnostní dveře Next.

Větší prostor bude mít na veletrhu v roce 2009 sekce designu. Pořadatelé proto chtějí přivést za tímto účelem na veletrh prestižní firmy z oboru, které by prezentovaly své novinky v části Trendy interiér. Tato výběrová výstava bude koncipována jako inspirativní nadstavba pro návštěvníky s nabídkou kreativního a moderního přístupu návrhářů a výrobců. S trendy vestavěných skříní se představí dva největší lídři na trhu – Indeco a Woodface. Módní úpravy stěn budou reprezentovat tapety Hornshuch a malby Kapitán. Chybět nebudou ani tradiční vystavovatelé bytového nábytku – Elben nebo loňský vítěz soutěže Oblékáme interiér, firma Ason interiér. Společnost Antico představí nové designové kuchyně. Poprvé bude na veletrhu vystavovat společnost Wagner nábytek, prezentující kvalitní nábytek slovenské firmy Javorina a masivní nábytek Rott, s. r. o. K vidění bude také italský nábytek Furniture.

Módní vlna se projevuje i v oblasti bytového textilu. Ten bude na veletrhu zastupovat již tradičně Dorian dekor, nově pak Czech tex. Na expozici společnosti Glass Po si zase budou moci návštěvníci prohlédnout skleněný nábytek. O tom, že ložnici netvoří jen hezká postel, ale především pohodlná matrace, ví své další z vystavovatelů – firma Machala, orientující se na zdravý životní styl. Širokou paletu osvětlení bude možno zhlédnout například na stánku společnosti Apro Lux, jež nabízí komplexní služby v oblasti vnitřního a vnějšího osvětlení. Mezi spokojené vystavovatele veletrhu FOR HABITAT patří i firma Sedni si prezentující slovenského výrobce sedacích souprav Kanapa. Letos totiž vedle stávající firmy přizvali ke společné prezentaci firmu Lehni si, čímž zdvojnásobili svou výstavní plochu. S originálním sedacím nábytkem se představí Belterra.

Program Nové možnosti bydlení, zaměřený na developerské projekty, doplní také prezentace bankovních institucí. Svou účast na veletrhu potvrdila i jedna z TOP 10 developerských a stavebních firem v České republice – Ekospol.

Více informací o veletrhu naleznete na www.forhabitat.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...