Květy přinášejí tipy na poslední noc tohoto roku

Květy přinášejí tipy na poslední noc tohoto roku

Přemýšlíte jaké pohoštění připravit na Silvestra, nebo kam vyrazit? Kupte si Květy, ty vám poradí a navíc prozradí tajemství masek.

V novém čísle Týdeníku Květy č.51-52/09, který je na stáncích od 17.prosince 2009, se mimo jiné dočtete:

  • Pohoštění pro poslední noc v roce: Připravte s Týdeníkem Květy pro své přátelé čokoládový dort, různobarevné jednohubky nebo steaky s křupavou krustou.
  • Svět masek: Původně měly zahánět zlé síly nebo prapředkům sloužily k náboženským obřadům. Postupem času se staly divadelní pomůckou i nástrojem lumpů.
  • Krásné skládky: Šrot se dá „uklidit“ i do moře. Proč se třeba u pobřeží států New York do vod vhazují desítky vysloužilých vagonů metra?
  • Vysoké Tatry: Slovenské velehory zaznamenávají menší návštěvnost. To je skvělá příležitost ke klidné a výhodné dovolené: hotely zlevňují a nabízejí slevy pro děti.
  • Silvestr je hra! Oslavy konce roku nemusejí nutně doprovázet velkolepé ohňostroje, okázalá zábava a spousta alkoholu. Přinášíme tipy jak si ozvláštnit Silvestrovskou párty, příjemně se pobavit a překvapit hosty.

Týdeník Květy můžete zakoupit v běžné prodejní síti nebo přes webové stránky www.predplatnecasopisu.cz a www.tydenikkvety.cz
 

Komentáře

Načítám komentáře...