Nové Květy: Recepty z jídelníčku Františka Josefa I. a další lahůdky

Nové Květy: Recepty z jídelníčku Františka Josefa I. a další lahůdky

Nové Květy jsou právě na stáncích a o zajímavosti v nich opět není nouze. Uvařit si podle nich můžete i jídlo, které jedl i císař pán.

V novém čísle Týdeníku Květy č. 9/09, který je na stáncích od 26. února 2009, se mimo jiné dočtete:

  • Lahůdky c. a k. mocnářství: Za císaře pána a jeho rodinu... Netřeba nic moc vybojovávat, abyste si mohli připravit paštiku či roštěnky, jaké jídal František Josef I.
  • Hobby naplno: Koníček má řadu podob. Ne vždy znamená jen hromadění předmětů, někdy je to posedlost výrobou starých věcí podle historických vzorů jindy vymýšlení zlepšováků.
  • Ostrov Homéra: Chios je krásný kus země uprostřed moře nedaleko Turecka. Proslavili ho nejen Homér, Hippokrates a Kolumbus, ale i guma!
  • U Surovce na konci světa: Svéráz z Beskyd. Neumí žít ve městě, má rád lidi a zvířata a dělá si, co chce. Od doby, kdy ho jako učitele vyhodili komunisté ze školy, je horal.
  • Příloha zdraví: Seriál zdraví pokračuje, tento týden „Jarní potíže“ (Jak se vypořádat s jarní únavou, špatnou náladou či depresemi a rady alergikům)

Týdeník Květy můžete zakoupit v běžné prodejní síti nebo přes webové stránky www.predplatnecasopisu.cz a www.tydenikkvety.cz.
 

Komentáře

Načítám komentáře...