Jaké bude letos léto? Magazín Moje země se zeptal Dagmar Honsové

Jaké bude letos léto? Magazín Moje země se zeptal Dagmar Honsové

Chtěli byste vědět jaké letos bude léto? Nebo snad hledáte tip na víkendový výlet? A co kukačky, zajímalo by vás proč jsou v ohrožení? Pokud ano, pak vám odpoví magazín Moje země.

Magazín Moje zeměRodina speciálů Týdeníku Květy se rozšířila o zcela výjimečný titul – exkluzivní magazín pouze o České republice! Druhé letošní vydání v hlavním materiálu přináší rozhovor s meteoroložkou Dagmar Honsovou. Ví naše expertka přes počasí, jaké nás čeká léto?
Na sto procent určitě ne, ale má třeba vysledováno, že se 75% úspěšností je z celých letních prázdnin nejlepší poslední červencový a první srpnový týden. Dozvíte se také, jestli Dagmar Honsová sama věří pranostikám. Cestovatele určitě zaujme článek na stranách 14 až 17, který pojednává o tvorbě turistických značek. Víte třeba, že v České republice je 40219 km pěších tras?! Moje země č. 2 dále přináší výlet po několika nových národních památkách. Je mezi nimi hotel Avion v Brně nebo přehrada Les Království v Bílé Třemešné. Na závěr nás na své milované místo v malebných Hulicích asi 70 km od Prahy zavede herečka Jaroslava Obermaierová.

Moje země č. 2 je k dostání od 15. dubna 2010! Předplatné je možné si objednat na www.predplatnecasopisu.cz.
 

Komentáře

Načítám komentáře...