Sháníte neotřelý doplněk do domácnosti? Zkuste vsadit na retro design

Hyundai retro style 4

Autor:

S trochou nostalgie můžete zavzpomínat na staré časy s retro gramofony a rádii Hyundai Retro Style, které se stanou ideálním doplňkem tradiční i moderní domácnosti.

Charismatické výrobky řady Hyundai Retro Style jsou určeny všem milovníkům nostalgie. Jednotlivé modely této řady kombinují gramofon, rádio, CD mechaniku i kazetu. Vybrané modely jsou obohaceny o funkci RIP, která převede přehrávané skladby do formátu MP3 a uloží je na flash disk. Hyundai Retro Style odvážně spojuje starobylý design a moderní technologie.

Nyní máme pro vás skvělý dárek k retro gramofonům Hyundai. Dostanete krásný dárek LP desku KAREL GOTT NEJVĚTŠÍ HITY.

DVĚ NOVINKY MEZI RETRO PŘEHRÁVAČI

Novinkou v řadě Hyundai Retro Style je unikátní model Hyundai RTCC 808SU RIP. Přehraje gramofonové desky, kazety, CD disky i se soubory WMA a MP3. Samozřejmostí je vstup pro SD/SDHC karty a USB. Model podporuje technologii RIP, která umožňuje převést hudbu z gramofonové desky, kazety, CD i rádia do formátu MP3, a to bez nutnosti využití počítače. Ovládání retro přehrávače je snadné díky přehlednému LCD displeji. Model je k dispozici již za 3 999 korun.

Hyundai retro style 3

Autor:

Hyundai RTCC 770SU je druhou novinkou Hyundai Retro Style Model s výrazným tmavým designem, obsahuje gramofon s autostopem, automatickým spouštěním jehly a rychlostmi přehrávání 33; 45; 78. Součástí přehrávače je tuner, kazetová a CD mechanika, která přehraje CD, CD-R, CD-RW i USB flash disk. Zahrnuje i konektory pro vstup SD karty, USB a sluchátek. Model je k dispozici již za 3 499 Kč.

DÁREK NAVÍC - STYLOVÁ DESKA „KAREL GOTT NEJVĚTŠÍ HITY“

Hyundai retro style 2

Autor:

Při zakoupení gramofonů v retro designu značky Hyundai dostanete jako dárek originální vinylovou LP desku „Karel Gott Největší hity“. Album obsahuje třináct největších hitů Mistrovy slavné kariéry od roku 1963, například Lady Carneval, Být stále mlád, Když muž se ženou snídá. Nejznámější písně Karla Gotta byly vydány na této LP desce exkluzivně pro značku Hyundai, speciálně pro řadu gramofonů Retro Style. Album Karla Gotta je vydáno pouze na vinylu a není volně k prodeji.

Nechte se unést nostalgií s řadou Hyundai Retro Style a největšími hity Karla Gotta. Více informací na www.hyundai-electronics.cz

Komentáře

Načítám komentáře...