Soutěž DOMY NA MÍRU startuje!

Domy na míru

Autor:

Velká architektonická soutěž Domy na míru začíná. Každý architekt má možnost vyhrát a jeho projekt pak bude zařazen do standardního katalogu společnosti Haas Fertigbau.

Tento rok jsme se vás ptali, co preferujete při stavbě domu. Jestli nějaké specifické vlastnosti, jak velký by měl být, jestli je pro vás prioritní cena apod. Výsledky jsme představili ve zvláštním článku. Nejvíc lidí se zaměřuje na tyto dva aspekty: jek je dům ekonomicky úsporný a jak se v něm žije, než jak vypadá zvenčí či z čeho je postaven.

A tento výsledek je základem naší velké soutěže Domy na míru. Podle těchto požadavků budou tvořit architekti profesionální návrhy, které bude hodnotit porota složená ze samých odborníků. I když jsme se soutěží chtěli vyjít už na konci října, hlavní naší snahou bylo mít všechny aspekty správně tak, aby naše soutěž byla co nejprůhlednější a technicky správně. Proto jsme se spojili s Českou komorou architektů a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků, se kterými jsme musely vycizelovat podmínky soutěže.

Proto vyzýváme všechny architekty:

NAVRHNĚTE MODERNÍ DŮM PRO ČESKÉHO ZÁKAZNÍKA!

Všechny podmínky soutěže, členy poroty, kde zasedají takoví architekti zvučných jmen, jako je Eva Jiřičná, Josef Smola či David Vávra, přihlášku a technické podmínky stavby naleznete v tomto článku.

Přejeme všem hodně dobrých nápadů i tu trochu štěstí.

Vaše redakce časopisu Dům&Zahrada a Haas Fertigbau.

domy na míru - partneři

Komentáře

Načítám komentáře...