Vtipné doplňky, které vás nadchnou

Designové doplňky

Autor:

Prázdniny skončily a s nimi i ta pořádná legrace. Ale my netruchlíme a snažíme se vymyslet si jinou zábavu. Pár fantastických doplňků nám ji může pomoct rozproudit!

Pro dlouhé večery

Designové doplňky

Autor:

Nevyzpytatelný podzim s námi každoročně hraje rošádu. Sluncem provoněné dny plné zlatavého listí mění na dny pochmurné a deštivé. V takovou chvíli se snažíme volný čas vyplnit smysluplnými aktivitami. Proč neprožít jeden z takových podvečerů ve společnosti svých přátel po boku plně funkčního destilačního přístroje s nerez doplňky z produkce sklářské firmy DT GLASS.

Během krátké doby si touto “destilační hračkou” můžete vydestilovat z červeného či bílého vína koňak. Metoda je velmi jednoduchá. Pomocí nálevky naplníte varnou baňku do poloviny červeným nebo bílým vínem a vložíte teploměr. Chladicí nádobu naplníte po okraj studenou vodou. Do kahanu nalijete syntetický líh, zapálíte knot a vložíte ho pod baňku. Teplota by neměla přesáhnout 80 - 90 °C. Poté, co několik prvních kapek destilátu vylijete, budete destilovat s radostí a na „zdraví“.

Proces destilace trvá pouze několik minut. Své oblíbené víno „archivujte“ v designové zrecyklované lahvi vyrobené z klasického bílého a zeleného skla, která vznikla na základě procesu tavení. Cena destilačního přístroje je 1 649 Kč. Cena lahve na víno 169 Kč.

Pro tmavé noci

Designové doplňky
Lampička na stole má někdy osvětlovat jen malou část a někdy by měla osvětlovat větší prostor. Jak to ale udělat? Jednoduše. Průmyslový designér Mugi Yamamoto na to přišel, a přitom to nebylo nic tak obtížného. Dokonce to jde snadno vyrobit. Stačí standardní prodávané diodové pásky rozebrané ze silikonu, které umístíte do formy a zalijete pryskyřicí. Vytvoří se jakási polokoule, která jednoduchým přecvaknutím mění úhel světla. Návod najdete zde. Jednoduché, praktické a vtipné!
Pro děti k sežrání

Designové doplňky
Taky jste chtěli mít jako děti nějaké místečko, které by bylo jen vaše. Místečko na zahrabání, na trucování, hraní a zábavu? My to našli. Na Tuli jsme našli Obludu. Tedy Obludöö. To je totiž mírumilovný sedací vak ze Slovenska, který poslouží jako skvělé a vtipné útočiště pro všechny děti. Můžou si na něm hrát na bunkr, odpočívat, dívat se na své oblíbené pohádky nebo se schovávat před čočkou k obědu. A jsme si jistí, že vaše děti si najdou i další ztřeštěné využití.

Šikovnost sedacího vaku dosvědčuje i ocenění z mezinárodního veletrhu Nábytek a bydlení, kde vyhrál první cenu v kategorii Doplňky k nábytku, bytový textil. Cena 4599 Kč.

Pro útěk od zimy

Designové doplňky
Taky nemáte rádi zimu? Plánujete zimní azyl v některé „letní“ zemi? Tak pozor na váhu zavazadel. Ty opalovací krémy něco váží, a až se budete vracet, mohlo by se stát, že všechny ty dárečky budou vážit víc, než letecká společnost bude akceptovat. Ideálním řešením je předejít problémům a zvážit si kufry v klidu domova. S praktickou váhou Sencor SLS 900WH to zvládnete rychle a jednoduše. Stačí jenom protáhnout nylonový vážicí popruh držadlem zavazadla a poté nadzvednout váhu i s připevněným kufrem, hmotnost se okamžitě ukáže na displeji. Digitální váhu Sencor SLS 900WH lze samozřejmě použít i při mnoha dalších příležitostech. Potřebujete zvážit poštovní balík, košík jablek nebo se chcete pochlubit hmotností zrovna chycené ryby? Není jednodušší řešení. Váživost je do 50 kg. Cena 299 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...