Byt z filmu Vlk z Wall Street je na prodej

Penthouse z Manhattanu
Zvětšit fotografii
Foto: Ryan Serhant and Peggy Zabakolas/Nestseekers

Autor:

Je to jeden z nejlepších filmů posledních let. Alespoň, co se recenzí týče. Leonardo DiCaprio v něm exceloval. Luxusní byt na Manhattanu dotvářel tu správnou atmosféru. A teď si ho můžete koupit.

Ovšem je třeba dodat ještě jednu drobnost – stojí 6,5 milionu dolarů. Ale možná ty peníze stojí za to. Je to velký (232 m²) penthouse v Midtown East, konkrétně ve 31 a 32 patře domu s názvem Milan Condominium. Autorem interiéru je Peter Claman z SLCE Architects.

Na bytě je fascinující především výhled. Vysoko nad vysokými domy se zpříma dívá do očí jen opravdovým mrakodrapům Manhattanu. Pocit soukromí pak poskytuje fantastická lodžie s nerušeným výhledem, který se táhne až k zálivu.

A tenhle byt má hodně dobrou hereckou minulost. Nejenže se objevil ve Vlkovi z Wall Street, ale i v seriálech Super drbna (Gossip Girl), Dobrá manželka (Good Wife) nebo Larry, kroť se (Curb Your Enthusiasm). Prostě tenhle byt má za sebou lepší filmovou kariéru než mnozí hollywoodští herci.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

bydlení celebritherec

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Návrh a realizace podkrovního bytu, Kompletní rekonstrukce bytu, designové úpravy bytu.