Nápady na domácí pomocníky k Vánocům

Domácí spotřebiče jsou jedním z nejžádanějších dárků. Pokud jste ještě někomu nepořídili nějaký dárek, podívejte se na několik zajímavých novinek na trhu, které by mohly udělat lidem radost.

vysavač

Autor:

Když vysavač, tak malý!

Máte doma málo místa? Nemáte prostor na gigantické vysavače? Tak si pořiďte takový, který se vám vejde všude.

vysavač

Autor:

Vhodnou volbou může být nový vysavač Dyson DC48 s rozměry pouhých 20,1 x 25,3 x 38,2 cm a váhou 4,83 kg. Tím však výčet jeho výhod zdaleka nekončí. Jeho maximální příkon je 1050 W, tedy hluboko pod maximální hranicí povolenou novou normou Evropské unie (ta umožňuje prodej vysavačů s příkonem maximálně do 1600 W). Sací výkon 180 W zajišťuje silný proud nasávaného vzduchu a objem nádoby pro prach je 0,5 litru. Vysypete ji snadno do odpadkového koše, nevyžaduje použití žádných sáčků, které jsou zbytečným nákladem a navíc se prachem postupně ucpávají jejich póry, a tím klesá sací výkon vysavače. Ten je naopak u bezsáčkových vysavačů Dyson vždy konstantní. Navíc je vysavač konstruován pro co nejnižší hlučnost (81 dB).

Dokonalou separaci nečistot zajišťuje patentovaný systém cyklon, který z nasátého vzduchu oddělí do sběrné nádoby i ty nejjemnější částečky prachu. Vzduch, který z vysavače pak vychází, je skutečně čistý a zbavený alergenů díky nejpokročilejší generaci doživotních HEPA filtrů. Snadno se s ním manévruje díky Ball konstrukci, nastavitelná teleskopická trubice a nízká hmotnost vám zajistí snadné vysávání, které zvládne každý člen vaší domácnosti. Vysavač je vybaven rotačním turbokartáčem s karbonovými vlákny a rotačním Tangle-Free mini turbokartáčem. Záruka na vysavače Dyson je 5 let (na díly a práci).

Cena: 12 300 Kč

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...