Zvlhčujte vzduch stylově

Zvlhčovač vzduchu
Zvlhčovač Stylies Orion

Autor:

Používání zvlhčovačů vzduchu je v době topné sezony doporučováno všem. Přesušený vzduch z topení v uzavřených místnostech totiž nesvědčí dýchacím cestám, pokožce ani interiéru. Optimální vlhkost by podle odborníků měla být dlouhodobě udržována v rozmezí 40 – 60 %.

Zvlhčovač vzduchu
Zvlhčovač Stylies Libra
Jednou z předností produktů Stylies je právě vestavěný hygrostat. Ten umožnuje nastavení optimální vlhkosti, kterou pak přístroj sám udržuje. Důležitá je také kvalita vody v nádržce zvlhčovače. Ta je u výrobků Stylies udržována hygienicky čistá díky použití patentované technologie ionizační stříbrné kostky, která hubí více než 600 druhů bakterií. Ochrana před vodním kamenem je u přístrojů s ultrazvukovou technologií řešena pomocí demineralizačního filtru.

Modelová řada produktů Stylies nabízí modely do všech velikostí místností. Je možné také vybírat mezi přístroji v různých cenových kategoriích – od jednoduchých manuálních modelů až po ty s digitálním ovládáním. Mezi nabízené technologie zvlhčování patří nejčastěji používaná metoda ultrazvuková a dále pak také metoda studeného odparu. Stylies – pro váš styl a zdravý domov - www.stylies.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...