Tom Cruise prodává dům na vrcholku Hollywood Hills

Dům Toma Cruise
Zdroj: Homes.com

Autor:

Na západní straně Hollywood Hills je dům. Nijak velký. Ale patří Tomu Cruisovi. A k němu je ještě jeden dům – pro návštěvy. A protože to je tato lokalita a protože majitel je tak známý, cena je 12 995 000 dolarů.

Na tomto kopci najdete hromadu zajímavých a moderních staveb. Například Chemosphere Johna Lautnera, kterému se přezdívá UFO. Aby také ne, když je to ohromný disk postavený na velké noze a připevněný lany k zemi. To Tom Cruise vyznává jiný styl. Na vrcholu kopce tak stojí poměrně skromný dům se třemi ložnicemi v evropském stylu. Krásný výhled na celé údolí mírně zakrývá jiný dům. Ale ten také patří k dané nemovitosti.

Tom Cruise si totiž před lety pořídil hned dvě parcely, na kterých jsou dva domy: ten horní je pro majitele, spodní (i když větší – má čtyři ložnice) je pak pro návštěvy. V hlavní budově jsou kvalitní dubové podlahy, stěny jsou nataženy benátským štukem a kuchyně je vybavena špičkovými kuchyňskými přístroji.

Pro zábavu je tu bazén s vodopádem a spa. Přístavek u návštěvního domu pak může být používán i jako vinný sklípek. Aby také ne, když je hlavním stavebním materiálem břidlice.

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Načítám komentáře...