Julia Roberts prodává svůj dům na Havaji

Dům Julie Roberts
Zdroj: Neal Norman Real Estate

Autor:

Slavná Pretty Woman prodává svůj dům v Hanalei na Havaji. Jde o 8000 metrů čtverečních velký pozemek s domem o sedmi ložnicích a čtyřech koupelnách.

Na Havaji už není život tak jednoduchý, jak býval. Když před lety Mark Zuckerberg koupil nedaleko pozemek bývalé plantáže o velikosti téměř 15 milionu čtverečních metrů (151 ha) za 66 milionů dolarů, zvedly se ceny pozemků neskutečně vysoko. Velké pozemky se tak rozparcelovaly na menší a začaly se prodávat za neskutečné peníze. Sehnat v této lokalitě něco většího, co nemá rozměry předzahrádky v centru New Yorku, je téměř nemožné.

Dům Julie Roberts je výjimkou a nyní je na prodej. V roce 2011 jej se svým manželem koupila za 14 milionů dolarů. Pozemek je přímo napojený na nádhernou pláž, na kterou je skvělý výhled i z terasy domu.

Cena se se jménem Julie Roberts vyšplhala do závratných výšin. Filmová hvězda chce za nemovitost neskutečných 28,85 milionů dolarů. Nemusí se ale rmoutit, že nebude mít kam na Havaj jezdit, na ostrově má ještě jeden dům, který je o něco menší. Má jen tři ložnice.

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Načítám komentáře...