Navštivte v sobotu dřevostavby a přesvědčte se, jak se v nich bydlí

Jeden z otevřených domů - Atrium Jubileum 216

Autor:

V rámci akce Den dřevostaveb se v sobotu 25. dubna od 10.00 hodin otevře v celé České republice kolem 30 vzorových a referenčních domů členů Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

Seznam všech otevřených domů včetně adres a kontaktních osob je zveřejněn na webu ADMD (www.admd.cz).

Jedním z míst, kde bude sobotní Den dřevostaveb probíhat, bude i Centrum vzorových domů v Brně, které je celoročně otevřeno v rámci Národního stavebního centra na Bauerově ul. 10 u brněnského výstaviště. V Brně bude v sobotu 25. dubna končit trojlístek veletrhů – Mezinárodní stavební veletrh IBF, veletrh DSB (Dřevo a stavby Brno) a Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, a návštěvníci veletrhů tak budou mít ideální příležitost podívat se i do vzorových dřevostaveb v NSC.

Den dřevostaveb 2015 bude další akcí, která podpoří segment dřevostaveb u nás. Jejich podíl na trhu, z pohledu počtu realizovaných rodinných domů, od poloviny devadesátých let kontinuálně roste. Podle dostupných údajů bylo v roce 1999 v České republice dokončeno pouze 92 rodinných domů na bázi dřeva, zatímco v loňském roce jich bylo již 1 246. Z celkového počtu cca 13 506 dokončených rodinných domů v ČR v roce 2014 dosáhl podíl dřevostaveb na našem trhu už téměř 10 %.

Komentáře

Načítám komentáře...