S hudbou vám půjde práce lépe od ruky

Reproduktory Amethyst
Amethyst MD1

Autor:

Zahrada se po zimním spánku probudila k životu. Vše začíná kvést, tráva roste do nebes a vám začíná náročná šichta. Dát zahradu do pořádku, aby vám letošní sezonu dobře plodila, dá hodně zabrat. Pusťte si k práci vaši oblíbenou hudbu. Nasbírejte energii nejen z přírody, ale i z hudebních rytmů.

Přenosné reproduktory pro zpříjemnění práce

S bezdrátovými reproduktory si pustíte své oblíbené písničky naprosto kdekoliv. Při využití baterie se můžete pohodlně ponořit do poslechu až na několik hodin. Navíc se nemusíte bát, že byste svou hudbou otravovali sousedy. Jednoduše si ji pustíte ve své blízkosti.

Bluetooth reproduktory nabízí všestranné využití

Reproduktory Amethyst
Amethyst MD1
Přenosné reproduktory jsou vybavené technologií Bluetooth. Díky ní k nim připojíte mobilní telefon, tablet či notebook. Zvyšuje se tak možnost jejich využití. Lze je použít jako reproduktory k PC, pro rodinnou oslavu i na pořádný mejdan. Bluetooth reproduktory jednoduše přenesete tam, kde budou aktuálně potřeba.

Hudba pro lepší náladu i získání nové energie

Reproduktory Amethyst
Amethyst MD2
Některé bezdrátové reproduktory nabízejí i podporu funkce NFC. Ta je pro uživatele velice zajímavá. Pokud totiž mají mobilní telefon nebo tablet také s funkcí NFC, přiloží jej k reproduktorům pro rychlé spárování. Na mobilním zařízení pak vyberou skladby, které chtějí přehrát. Nabijte se energií z poslechu hudby. Práce na zahrádce vám půjde lépe od ruky.

Hezkou nabídku reproduktorů značek Amethyst, nebo SoundTek Music mají v e-shopu Geret.cz. Najdete zde i zajímavé tipy na dárky pro muže - designový reproduktor k mobilu, nebo outdoorovou powerbanku.

Komentáře

Načítám komentáře...