Dovolená v ráji: Villa Aéres

Villa Aéres
Zvětšit fotografii

Autor:

Na řeckém ostrově Skiathos jsou prý nejkrásnější pláže z Řecka. Na jednom z útesů ale do moře shlíží úžasná vila, kde můžete odpočívat i vy.

Jde o vilu, která je pronajímána v rámci systému LeCollectionist. Velká moderní prosklená vila má vše, co od luxusní dovolené očekáváte – velký nekonečný bazén, pohodlné ložnice až pro dvanáct osob, terasu, klimatizaci i připojení na internet.

Má ale i něco navíc. Velké převisy střechy znamenají pro dům zastínění a tedy i příjemné klima i v největším žáru, aniž byste museli pouštět klimatizaci. Dál je tady venkovní terasa se snídaňovým stolem pro všech dvanáct osob. Snídaně se pak připravují ve velké, moderní a plně vybavené kuchyni.

Vedle domu pak je místo na grilování a zajímavostí je i venkovní kino. Samozřejmě, že pokud společnost chce, může si film pustit i v chládku uvnitř domu. Je zde výkonná audio-video souprava i se satelitním příjmem televize.

Zdroj: LeCollectionist

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

dovolenáhotelvila

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, Rekonstrukce kanceláře/ateliéru, Designové úpravy bytu.