Captain America zaplatil za dům skoro dvojnásobek ceny

Dům Chrise Evanse

Autor:

Filmová hvězda Chris Evans, kterého můžete znát hlavně jako Kapitána Ameriku (Captain America) z marvelovských superhrdinských filmů, si pořídil nový dům. Jenže za něj zaplatil o dost víc, než požadoval původní majitel.

Nedaleko Hollywood Hills je takzvaný Laurel Canyon. Je to místo, které si oblíbili bohatí a slavní, kteří nechtěli být úplně na očích. Nemuseli se šplhat po slavných písmenech na hollywoodské stráni. Dříve tu žil třeba Harry Houdini, Frank Zappa, Jim Morrison apod. A právě tady byl k prodeji dům o podlahové ploše 427 m² z poloviny minulého století. Ale nemyslete si, že hovoříme o nějaké zřícenině. Nikoliv. Bývalý majitel nechal dům se třemi ložnicemi kompletně zrekonstruovat. Dal nové podlahy, obložení, kuchyň i vytápění.

A právě tento dům se následně objevil na realitních serverech jako na prodej. Získal jej právě Chris Evans, který za něj dal 3,5 milionu dolarů. To je dost. Zvláště, když si uvědomíme, že cena, kterou původní majitel žádal, byla 1,9 milionu dolarů.

Chris tak pravděpodobně musel přeplatit víc zájemců. Dům prý ale za to stojí. Má venkovní bazén a nádherné výhledy na panorama Los Angeles.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Načítám komentáře...