Darujte svět

National Geographic
Zvětšit fotografii

Autor:

Předplaťte sobě nebo svým blízkým časopis National Geographic na příští rok a dárek dostanete vy - oblíbenou stolní hru podle vlastního výběru.

Stále přemýšlíte, co dát svým blízkým k Vánocům? Darujte předplatné časopisu National Geographic. Zapomeňte na vánoční shon a objednejte roční předplatné exkluzivního měsíčníku jen za 899 Kč. Pod stromeček zabalte dárkový certifikát, který stáhnete na www.predplatnéNG.cz, a o zbytek se postaráme my. Pro sebe si navíc zdarma vyberete jednu z oblíbených stolních her. Více informací a objednávky na www.predplatneNG.cz

National Geographic


O časopise:

National Geographic je světově proslulý cestovatelsko-naučný měsíčník. Je založen na původních reportážích z různých oborů vědeckého bádání a doprovázen exkluzivními fotografiemi od renomovaných autorů. Časopis přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa.

Objednávejte na www.predplatneNG.cz

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

National Geographic

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Designové úpravy bytu, Rekonstrukce kanceláře/ateliéru, Rekonstrukce bytového jádra.