Rozdáváme adventní dárky! Hrajte s námi!

Vánoce

Autor:

Pojďte s námi soutěžit během adventu. Můžete vyhrát hromady nádherných cen.

K tomu, abyste mohli vyhrát krásné ceny, stačí jediné - zapojit se do naší soutěže a každý den zkusit štěstí. Šťastné a veselé!

  • Trvání soutěže: od 1. 12. 2015 do 24. 12. 2015
  • Vyhlášení vítězů: nejpozději do 4. 1. 2016
  • V případě dotazů se obraťte na e-mail: advent@kafe.cz

Pojďte si zahrát právě sem!


Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

O co soutěžíte?

Získat můžete kosmetiku, poukázky do Bubbleology, Fruitisima, Home Coffee, So! Coffee, Starbucks, kvalitní alkohol, dárkové balíčky a mnoho dalšího.

Jak soutěžit?

Na každém políčku kalendáře najdete pro každý den jednu soutěžní otázku vztahující se k danému dárku. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyplňte své kontaktní údaje. Odešlete a jste automaticky zařazeni do soutěže.

U dnů s jednou výhrou vyhrává tento den správná odpověď v polovině pořadí (zaokrouhlení nahoru). U dnů s více výhrami tento den vyhrává každý Xtý soutěžící (X=počet správných odpovědí/počet výher – zaokrouhlení nahoru). Soutěžící, který zvolí nesprávnou odpověď, bude ze soutěže vyřazen. Soutěžit můžete v daný den pouze jednou. Soutěže se však můžete zúčastnit opakovaně ve všech dnech. Výherce bude zveřejněn v soutěžním políčku, kdy vyhrál. Pořadatel soutěže je oprávněn ze soutěže vyřadit účastníky, kteří porušují podmínky soutěže. Účastníkem soutěže je každý občan České republiky a Slovenské republiky žijící trvale na území České republiky.

Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas, aby pořadatel soutěže zpracovával jako správce údaje poskytnuté v soutěži. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně. Účastníci soutěže jsou oprávněni tento souhlas kdykoliv písemně odvolat. V případě potřeby si pořadatel soutěže vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele soutěže a jejich rodinní příslušníci. Ceny v soutěži nelze vymáhat soudně. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž zrušit v případě, že v jejím průběhu bude zaznamenáno neregulérní chování účastníků, popř. pokusy o zmanipulování výsledků soutěže. Pravidla soutěže se v jejím průběhu mohou změnit.

Každý účastník je povinen seznámit se s úplnými pravidly soutěže a se všeobecnými podmínkami, které se pro něj účastí v soutěži stávají závaznými.

Soutěž Adventní kalendář Kafe.cz se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami společnosti Astrosat Media, s. r. o., a zásadami nakládání s osobními údaji.

Komentáře

Načítám komentáře...