Video: Úžasný obytný mrakodrap

Mrakodrap The Independent v Austinu
Zvětšit fotografii

Autor:

Pojďte se podívat na krásné video velmi zajímavého bytového projektu v americkém Austinu. Bývalý brownfield se tu postupně proměňuje v supermoderní obytné a obchodní centrum. Nejnovější bude obytný mrakodrap.

Dnes v centru Austinu, okres Seaholm, stojí stará elektrárna. Její pozice je neudržitelná. Starý brownfield na břehu jezera Lady Bird Lake postupně zarůstá moderními obchodními a pracovními centry. Velké mrakodrapy ale za chvíli dostanou sourozence. Vyroste tu osmapadesátipodlažní obytná budova The Independent.

Půjde o projekt, který bude z drtivé většiny určen k bydlení. Místa, která k bydlení nebudou, se budou i tak dotýkat nějak zlepšení života místních lidí. Bude tu obchod, školka, dětské hřiště… V nabídce už od příštího týdne bude 90 procent z 370 bytů, jejichž cena se vyšplhá až na 3 000 000 dolarů.

Na rozdíl od českých developerů, kteří jako první staví obchoďáky a pak kolem pár bytů, jde firma Austin American-Statesman na to jinak. Ohromná investice do obytného mrakodrapu má být silně zisková. Spojení s dalšími domy v okolí pak zvýší dostupnost domu a jeho atraktivitu. Již výše zmíněné sousední plochy brownfieldu pak budou zpracovány do nových obchodních ploch, opět spojených s tímto domem. To výrazně zvýší cenu obchodních ploch, a tedy i ziskovost celého finančního plánu.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

mrakodrapy

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/video-198">video</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce 7 bytů v činžovní domě včetně fasády a balkónů, Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Kompletní rekonstrukce bytu.