Veletrh Střechy Praha 2016 s atraktivním programem

Střechy Praha
Zvětšit fotografii

Autor:

Největší setkání výrobců, dodavatelů, odborné veřejnosti a zákazníků z oboru střech nabídne již poosmnácté veletrh STŘECHY PRAHA, který proběhne 21. – 23. 1. 2016 v PVA EXPO PRAHA Letňany společně s veletrhem ŘEMESLO PRAHA a veletrhem úspor energií SOLAR PRAHA.

Prezentovat se bude na 200 výrobců a dodavatelů střešních materiálů, dřevěných konstrukcí, izolací, střešních oken, doplňků, fasádních systémů, nářadí i solárních systémů.

Veletrh nabídne pro každého návštěvníka se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení atraktivní program přednášek, bezplatná poradenská centra i praktické ukázky řemesel. Připraveny jsou např. konference Izolace 2016 s tématem Obvodové pláště a stavební fyzika, fórum Dřevěné konstrukce střech, konference Plechové střešní krytiny, semináře Navrhování a realizace zateplení staveb či představení nového portálu Mistři řemesla. Fórum Energetická soběstačnost v praxi bude řešit aktuální otázky střešní fotovoltaiky a akumulace energie. Dozvíte se, na co si dát pozor při podání žádosti v programu Nová Zelená Úsporám. Každý může vyhrát hodnotné ceny včetně střechy na rodinný dům! Více na www.strechy-praha.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:
  • Komerční sdělení

Může vás zajímat

střechy

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/strechy-7">střechy</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Pokládka střechy ze šindele, bitumenu, Přestavba střechy, Rekonstrukce střechy.