Vyšlo druhé číslo časopisu Dům&Zahrada roku 2014

Dům a Zahrada 02/14

Autor:

Rok 2014 pro vás nachystal novinky i v našem časopisu. Minule jsme vám představili několik nových rubrik a ani v druhém čísle na ně nezapomeneme. A samozřejmě, že tu najdete i staré osvědčené klasiky, jako jsou návštěvy, objektiv…

Časopis DŮM&ZAHRADA vám nabízí každý měsíc mnoho zajímavého čtení, které vám může být inspirací, zábavou i solidní radou. To všechno bychom vám chtěli poskytovat i nadále, a tak i druhé číslo roku 2014 je nabité zajímavými články.

Tak například se vydáme na obhlídku velkých skleněných oken. Jsou drahá, ale jsou efektní. Výhledy z takových velkoformátových oken jsou fantastické. Ale abyste měli výhled nezkalený, musí být postaveny správně. A to není vůbec jednoduché.

Pro ty, kteří plánují stavět, je naše hlavní téma věnované ztracenému bednění. Tahle stavební technologie je stále velmi oblíbená a dokonce se čím dál více prosazuje. Má mnoho výhod a samozřejmě i nějaké ty nevýhody. Jestli máte zrovna vy o ní přemýšlet, to vám prozradí právě náš článek.

Od lednového čísla se setkáváme nejen s návštěvami krásných českých a slovenských domů, ale také se jezdíme dívat na špičkové realizace do zahraničí. Velký čas jsme věnovali navázání spolupráce s předními světovými ateliéry, takže vám můžeme přinést podrobné informace o unikátních domech nejen z Evropy, ale také z Ameriky a Asie. Naše pouť po nejkrásnějších domech světa začíná návštěvou luxusní vily v kosmopolitním Singapuru.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...