Vyšlo čtvrté číslo časopisu Dům&Zahrada roku 2014

Dům&Zahrada 04/14

Autor:

Jaro je tady, a to už neoddiskutovatelně. Sice o víkendu napadl i sníh, ale tolik stromů a keřů s vypučenými pupeny už prostě zimu překryje. A jarní náladu přináší i nové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA.

V časopisu DŮM&ZAHRADA přinášíme každý měsíc zajímavé i poučné články. Nejinak tomu bude i v čísle 4/2014. V rámci jara se třeba zvětšil prostor pro naše články o zahrádkách a zahradničení. Třeba si vyjdeme do jedné zámecké zahrady a podíváme se, jak to v ní vypadá a jak se mění.

Z tradičních témat tu samozřejmě najdete mnoho zajímavých návštěv domů. Podíváme se na domy krásné i méně povedené prostřednictvím naší pravidelné rubriky Objektiv. V interiérech se zaměříme na dokonalé kuchyně a třeba i na takové maličkosti, jako jsou polštářky.

Ze stavebních témat musíme jednoznačně vypíchnout ta, která souvisí s pasivními domy, protože už za šest let vejdou v platnost nařízení, podle kterých veškerá nová výstavba musí splňovat nulové standardy, musí se tedy jednat o domy s téměř nulovou spotřebou energie. My vám poradíme, jak třeba dnes získat dotace na stavbu takového domu. Pěkně krok za krokem.

Z dalších témat jsou jistě zajímavé nepálené cihly. Tento stavební materiál byl dříve hojně využívaný, ale s moderními technologiemi už se na něj téměř zapomnělo. Škoda. Má mnoho zajímavých výhod.

A abychom nezapomněli – s blížícím se létem se i my zajímáme o to, kde se v horkých dnech naložíme do vody. Takže velké téma časopisu je nasnadě – bazény.

Časopis DŮM&ZAHRADA vám nabízí každý měsíc mnoho zajímavého čtení, které vám může být inspirací, zábavou i solidní radou. To všechno bychom vám chtěli poskytovat i nadále, a tak i čtvrté číslo roku 2014 je nabité zajímavými články.


Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...