Vyšlo osmé číslo časopisu Dům&Zahrada roku 2014

Dům&Zahrada 08/14

Autor:

Prázdniny jsou v plném proudu a vy asi přemýšlíte hlavně o tom, co si s sebou na dovolenou zabalit a jaké asi bude počasí. Ale spousta z vás jede na „maltu“ a „zlaté písky“. Oběma skupinám přejeme pěkné dny a přinášíme mnoho zajímavých článků.

Ze stavebních témat bychom chtěli upozornit na ploché střechy. Říká se o nich, že se rozdělují na ty, do kterých už teče, a na ty, do kterých ještě neteče. Jenže tyto předsudky jsou falešné. Dobře odvedená práce znamená leckdy lepší životnost než u sedlových střech. Ale jak taková dobrá práce vypadá? To najdete v našem tématu.

Stejně tak doporučujeme i téma o stavebním projektu. Co by měl obsahovat? Co je pilířem dobrého projektu? Když tuhle problematiku ovládnete, budete mít o mnoho starostí méně.

Samozřejmě, že vám nabízíme i další zajímavé nápady ze stavebnictví, ale i z interiérů a zahrad. Nás v redakci zaujalo hodně téma o zónování interiérů. Vždyť byt nemusí být rozdělený příčkami. A každá část bytu může sloužit jinému účelu, i když není oddělená.

A pak tu je samozřejmě spousta zajímavých návštěv domů a bytů, které stojí za pozornost.

Časopis DŮM&ZAHRADA vám prostě nabízí každý měsíc mnoho zajímavého čtení, které vám může být inspirací, zábavou i solidní radou. To všechno bychom vám chtěli poskytovat i nadále, a tak i osmé číslo roku 2014 je nabité zajímavými články.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...