Listopadové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA je na stáncích

Dům&Zahrada 11/15

Autor:

Listí se zabarvuje, padá a pokrývá naše zahrádky. Okna aut už ráno pokrývá jinovatka a slunce sotva vyhlídne za obzor, už začíná zase zapadat. Nám to ale nevadí. Práce na zahradě je dost a domů se chodíme ohřát a přečíst si nový časopis Dům&Zahrada. Že je to tak?

Abyste měli co zajímavého číst, je tu další číslo našeho časopisu. Tentokrát vám přinese spoustu zajímavého podrobného čtení. Tak například vám ukážeme 13 tipů, jak správně navrhnout dispozici domu. Nebo pěkně krok po kroku zrekonstruujeme balkon. Ukážeme vám, co nového můžete mít v interiérech, a zaměříme se na kámen.

Samozřejmě, že to není všechno. Třeba před Vánoci se vám bude hodit naše poradna o technice – tentokrát totiž probíráme voňavý chléb, tedy pekárny.

A samozřejmě tu u nás najdete spousty a spousty zajímavého čtení o domech, zahradách, interiérech. Navštívíte mnoho zajímavých domů, ale i jednu zahradu. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...