Právě vychází nové číslo speciálu TOP DOMY 2016

TOP DOMY 2016

Autor:

Stavět dům znamená mít dost peněz, spoustu nápadů, hodně odvahy a také solidního partnera. Inspiraci a partnera najdete v našem speciálu TOP DOMY 2016.

Časopis Dům&Zahrada je neustále plný zajímavého čtení. Velmi často se v něm zmiňujeme o firmách a domech, které jsou z takzvaných katalogů, a jsou připravené, navržené, vychytané. Stačí jen přijít k dané firmě, podívat se, pobavit se s odborníky nad domem, nechat si jej třeba trochu upravit podle svých požadavků a pak nechat už pracovat odborníky, kteří vám pak předají klíče od hotového.

A tady nastává čas pro náš katalog těchto firem a domů, který si můžete prohlédnout a vybrat zrovna ten nejlepší dům podle vašeho vkusu.

A jako obvykle, i na začátku roku 2016 se objeví anketa TOP DOMY 2016, kde bude vybírat odborná porota i čtenáři tohoto webu vůbec ty nejlepší domy z celého katalogu. Pěkně po velikostních i speciálních kategoriích. Takže v polovině ledna čekejte, začnete hlasovat.

Kdo tedy chce vidět nejzajímavější katalogové domy, ať si pořídí nový speciál TOP DOMY 2016, který je v prodeji v tradičních prodejních místech časopisů, na benzinových pumpách apod.

Komentáře

Načítám komentáře...