Lednové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA je na stáncích

Dům&Zahrada 1/16

Autor:

A je to tady. Polovina prosince je vždy ve znamení nákupu dárků, přípravy vánočního cukroví a také prvního čísla roku 2016 časopisu Dům&Zahrada. A co tu najdete. S novým rokem máme pro vás pár novinek.

Nový rok začneme s několika změnami. Nejsou to nijak ohromné změny, to byste nám asi neodpustili, vždyť ne nadarmo jsme nejčtenějším časopisem o bydlení na českém trhu, ale drobné změny a vylepšení tu najdete. Třeba drobné změny designu, logičtější řazení nebo více článků pro inspiraci. To všechno tu najdete. A co obsah? Ten také přizpůsobujeme vašim požadavkům. Třeba se nám na stránky vrátil architekt Jan Rampich, jehož vtipné a trefné glosy české architektury jste u nás mohli číst tolik let.

A co dál? Třeba se podíváme na to, jestli je lepší solitérní dům, řadovka, patrový dům, či bungalov. Prostě se zavrtáme do typologie staveb. Výhody a nevýhody, zákonné normativy, které vám možná určí, co že to vlastně budete moct postavit…

V předvánočním čase se třeba bude hodit velký rádce nákupu kávovarů. Třeba i vy uvažujete nad nákupem tohoto přístroje, takže se vám bude hodit každá dobrá rada.

A samozřejmě tu u nás najdete spousty a spousty zajímavého čtení o domech, zahradách, interiérech. Navštívíte mnoho zajímavých domů, ale i jednu zahradu. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete na téměř každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...