Březnové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA je na stáncích

Dům&Zahrada 3/16

Autor:

Březnové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA vychází již 16. 2.! Tak nám zase začíná stavební sezona. Vypadá to, že mrazy už nepřijdou, takže se bagry startují, stavebniny navážejí cihly a tvárnice a lidé si je ve velkém kupují, aby stavěli. A právě cihlám a tvárnicím, nejoblíbenějšímu stavebnímu materiálu v Česku, se budeme věnovat v tomto čísle.

Ale nejen to najdete v tomto čísle. Třeba se teď podíváme na zoubek zabezpečení domu, a to nejen po stránce mechanické, ale také elektronické. A to pěkně dopodrobna.

Hodně diskutované téma posledních dní je nové vyjádření ERÚ ohledně změny účtování elektrické energie, které nás čeká pravděpodobně už od začátku příštího roku. Bohužel se očekává výrazný nárůst cen u těch, kteří spotřebují málo, a pokles u těch, kteří spotřebovávají hodně elektriky. Proč? To se dozvíte v našem časopise.

Ale podívejme se také do interiérů. Třeba takový minimalismus. To je něco, co jedni mají rádi pro čistotu a jednoduchost a ostatní nesnáší, protože to je studené, neosobní… K jaké skupině patříte vy? Podívejte se na minimalistický styl a zhodnoťte svůj vztah k němu. Nebo se také podíváme na sprchy, konkrétně na sprchové kouty.

Dům a zahrada

Autor:

A v zahradě se také smočíme. Budeme stavět zahradní jezírka a k nim vysázíme hromady krásných rostlin.

A samozřejmě tu u nás najdete spousty a spousty zajímavého čtení o domech, zahradách, interiérech. Navštívíte mnoho zajímavých domů, ale i jednu zahradu. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...