Květnové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA je na stáncích

Dům&Zahrada 5/16

Autor:

Květnové číslo časopisu DŮM&ZAHRADA vychází již 12. 4.! A tak si ho kupte, je v něm zase spousta zajímavých věcí. Třeba to, jaké výhody a nevýhody mají jednotlivé druhy dřevostaveb. Nebo jak vytápět dům…

Tak třeba ty dřevostavby. Ano, typickým představitelem dřevostavby je srub. Nebo roubenka. Ale dnes většina dřevostaveb má sendvičové panely. A co takové CLT panely? Víte, co to je? U nás se to dozvíte a třeba vás to nadchne.

Květnové číslo vám také dá užitečné rady ohledně případného nákupu a prodeje nemovitostí. Naše realitní poradkyně vám dá návod, kdo všechno a jaké povinnosti během této transakce má. Třeba se velmi často zapomíná, že své povinnosti mají i realitní kanceláře, které všechno přehodí na klienty a pak už jen inkasují peníze.

V interiérech vás provedeme domácími pracovnami, jak mají vypadat, jak mají být vybaveny, vytápěny, osvíceny apod., abyste se v nich cítili příjemně a hlavně aby vás ta práce nebolela.

Dům&Zahrada 5/16

Autor:

Na zahrady pak vyrazíme se sekačkami. Je tu nová sezona naší nejnáročnější trvalky, a tak je zapotřebí mít ten správný stroj. Jak vybrat sekačku, poradí náš tradiční odborník na tyto věci – zástupce šéfredaktora Jan Čech.

A samozřejmě tu u nás najdete spousty a spousty zajímavého čtení o domech, zahradách, interiérech. Navštívíte mnoho zajímavých domů, ale i jednu zahradu. Tak pěkné čtení přeje vaše redakce nejčtenějšího časopisu o bydlení DŮM&ZAHRADA.

Pokud vás něco zaujalo, neváhejte a časopis si kupte, máte několik možností. Časopis najdete téměř na každém stánku, u benzínové pumpy apod., nebo můžete využít předplatného. (Informace o klasickém tištěném předplatném najdete zde) nebo zde v elektronické podobě pro vaše počítače, tablety a telefony. Objednat si jej můžete také přes e-mail na send@send.cz nebo telefonicky na 225 985 225.

Komentáře

Načítám komentáře...