Dům&Zahrada přináší speciální číslo Na venkově

Na Venkově

Autor:

I když náš časopis vychází pravidelně a už zítra se dočkáte jeho standardního čísla, zároveň vychází i speciální vydání, které se jmenuje velmi signifikantně – Na venkově.

Jsme časopis Dům&Zahrada. Tedy žádný Panelák&Chodník nebo Bytovka&Parkoviště. A dům se zahradou patří sice do města, ale hlavně tam ven – za hranice měst. Za hranice tramvajových kolejí, supermarketů, hluku a shonu. Venkov je plný domů. Plný krás a plný všeho, na co lidé ve městech dávno zapomněli. I toho těžkého života, kdy nestačí otočit kohoutkem a někde v imaginárním světě ve vzdálené zemi „Někoho“ se ohřeje voda a přiteče do vašeho kohoutku. Na venkově je třeba i naštípat dříví, zatopit, přiložit… O zahrádku se tu nestará obecní úřad, ale člověk sám. Jeho sekačka, pila, lopata, vidle, rýč a motyka.

Na venkově

Autor:

Život na venkově není lehký. Ale je krásný. A my se v našem časopisu k tomuto venkovu vracíme. Navštívíme pár zajímavých zahrad, budeme se zabývat květinami, skleníky i lučním kvítím. Budeme si třeba povídat o interiérech, o doplňcích, které nestojí desetitisíce, ale jsou krásné a funkční. Nebo si třeba vyrobíme vlastní dopisní papír. To je, co? To jste v Domu&Zahradě nečekali?

Tak se nebojte a kupte si náš speciál Na venkově. Je na stáncích, dá se u nás i objednat.


A pokud chcete i náš časopis Dům&Zahrada, pak si lze objednat samostatné číslo nebo získat předplatné:

Stáhnout si svůj oblíbený časopis můžete i v elektronické podobě

  • Váš oblíbený časopis si můžete číst ihned a bez stahování
  • Jednoduše získáte okamžitý online přístup k aktuálním verzím nebo archivu
  • Vybrat si můžete jednotlivá vydání nebo předplatné
  • To vše za výhodnější cenu než ve stánku!

Vytvořte si vlastní elektronickou knihovnu a bavte se! Číst na Alza.cz

Komentáře

Načítám komentáře...