Editorial

Ondřej Krejčí

Autor:

Milé čtenářky, milí čtenáři,

Herci a herečky prý nasnáší otázku „Jaká je vaše vysněná role?“

Já ve své profesi mám tak trochu averzi na otázku „Je lepší…?“

Je lepší dřevostavba nebo zděnej barák? Vytápět plynem nebo tím tepelným čerpadlem? Hliníkový nebo plastový okna? Co je teda lepší?

Správná odpověď neexistuje.

Stavba domu je individuální proces, do kterého vstupuje neskutečné množství proměnných. To, že váš soused šťastně žije v dřevostavbě s rekuperací a dřevěnými okny, neznamená, že tohle řešení je to pravé pro vás.

Zvykli jsme si domy hodně vnímat v řeči čísel, jenže stavba domu je také proces pocitový, věřte tomu. I kdyby nakrásně z tabulek nejlépe vycházela ta a ta technologie, vás nakonec může zaujmout úplně jiná.

Nyní je v prodeji speciální vydání našeho časopisu, které je zaměřené na stavbu domu – takříkajíc od A do Z. Najdete tu rozsáhlý přehled stavebních technologií, způsobů vytápění, katalog domů, oken, střech…

Odpověď na to, která technologie či produkt je ideální, tu prosím nehledejte. To vážně neumíme. Nevíme, jestli si potrpíte na fortelnost zdí, rychlost dřevostavby, moderní vychytávky nebo jste spíše tradicionalisté. Měli byste tu ale nalézt odpovědi na jednotlivé otázky na cestě za vysněným domem a zjistit, co je pro vás lepší. Vlastně oprava: Nejlepší.

Příjemné čtení a mnoho úspěchů se stavbou!

Ondřej Krejčí

Komentáře

Načítám komentáře...