Editorial

Ondřej Krejčí
Zvětšit fotografii

Autor:

Milé čtenářky, milí čtenáři,

Dnes žádné vtipné příběhy ani filozofování, listopadový DŮM&ZAHRADA je nabitý informacemi a zaslouží si pořádný úvod:

Navazujeme na minulé vydání a pokračujeme v tématu Vytápění. Tentokrát se zaměřujeme na plynové kotle, solární systémy, kotle na tuhá paliva a tepelná čerpadla. Představíme vám žhavé novinky na trhu, například kotel s automatickou detekcí spalinových cest, solární kolektor, který dokáže měnit svůj povrch v závislosti na teplotě a spoustu dalších vychytávek.

Další téma je inteligentní dům, dozvíte se, co všechno už dnes můžete v domě ovládat třeba přes mobil či tablet a hlavně co všechno dům dokáže zcela sám.

Interiér jede na trochu drsné vlně, rubrika Styly se věnuje odkazu loftů a industriálnímu designu. Beton, kov a tmavou kůži vyvažuje článek o fenoménu Shabby Chic.

Celkově jsme tentokrát dost vyvážení – hned na začátku vám představíme nádherný dům, který stál necelé dva miliony. Dál je tu reportáž o domě, který podle mého odhadu stál taky dvě mega. Dolarů. Bez vybavení. A asi i bez pozemku, protože ten je doslova unikátní. I Mauglí by záviděl, uvidíte…

Pak tu máme návštěvu domu pro single, fantastickou vilu s netradičním dispozičním schématem, velký článek o ložnici, je toho prostě hodně.

Věřím, že si každý z vás přijde na své.

Příjemné čtení a díky, že jste s námi.

Ondřej Krejčí

Komentáře

Načítám komentáře...

  • editorial
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

časopis Dům a zahradadum

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,rodinný dům.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, designové úpravy bytu, Koupelna.