Editorial

Ondřej Krejčí
Zvětšit fotografii

Autor:

Milé čtenářky, milí čtenáři,

  1. října jsme v mikině a tenké vestě, s keckami na nohách venčil našeho psa na krásně zelené louce, v dálce žloutnoucí stromy, sluníčko, skoro babí léto. Pamatuji si to proto, že ten den mně Facebook zobrazil 4 roky starou fotografii - je na ní vyfocená naše zahrada zasypaná sněhem. Vzpomněl jsem si na to, jak nečekaně rychle přišel mráz a jak jsme druhý den kamsi odjížděli autem. Byla taková zima, že se země nadzvedla - doslova - nevím, zda všude, ale rozhodně pod našimi vraty na zahradu. Snaha o jejich otevření probíhala podle receptu Když to nejde silou, musí to jít větší silou.

Nakonec se nám křídlo vrat podařilo nadvzednout a rozpohybovat, bohužel se tak nestalo uprostřed v jejich ose, jak jsme chtěli, ale v místě pantů, takže se vrata poroučela k zemi jako domeček z karet. Snažit se otevřít zatuhlá vrata je fuška, ovšem snažit se odtáhnout asi dva metráky kovu z příjezdové cesty je hotové inferno...

Tím chci říct, že i když to letos zase vypadá na mírnou zimu, nenechte se zaskočit. U nás se dočtete o sněhových frézách a pokud je to pro vás moc velká práce, tak i o vytápění příjezdových cest. Vřele doporučuji investovat minimálně do vytápěcího kabelu pod vjezdovou bránu...

V prosincovém čísle samozřejmě nechybí návštěvy krásných domů, stylové interiéry, věnujeme se hypotékám, přinášíme aktuální právní téma, jako vždy zajímavý rozhovor, je toho hodně. A i když je toto číslo prosincového, veselé Vánoce vám přát ještě nebudu. Do konce roku se totiž uvidíme ještě jednou, lednové číslo vychází 13. prosince a já věřím, že to bude příjemné předvánoční zpestření. Opět jsme pro vás nachystali několik nových rubrik. Celé se to pěkně rýsuje, mám radost, snad ji budete mít i vy.

Brzy na viděnou

Ondřej Krejčí

Komentáře

Načítám komentáře...

  • editorial
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

časopis Dům a zahradadum

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,rodinný dům.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, designové úpravy bytu, Koupelna.