VELKÁ SOUTĚŽ O 100 000 Kč dohrána

Soutěž o 100 000 Kč
Zvětšit fotografii

SMS soutěž skončila, nejnižší přijatá jedinečná částka byla 1565 Kč. Odesilatel této jedinečné nabídky bude kontaktován.

JAK se můžete zapojit do soutěže?

Odešlete SMS ve tvaru DAZ + vámi nabízená částka (příklad: chcete-li nabídnout částku 4 Kč, odešlete SMS ve tvaru DAZ 4 na číslo 9001209).

POZOR: suma musí být vždy zaokrouhlena na celé koruny. Zpět obdržíte SMS s informací, zda je částka nejnižší a zda je unikátní.

CENA JEDNÉ SMS JE 9 KČ VČETNĚ DPH.

Jak to funguje?

100 000 Kč získá ten,kdo nabídne nejnižší a zároveň unikátní částku. Unikátní částka je ta, kterou během trvání soutěže nenabídne nikdo jiný. (Příklad: pokud nabídnete částku 6 Kč a nikdo jiný

stejnou nebo nižší nabídku nedává, je výhra vaše. Pokud ovšem stejnou částku jako vy nabídne i někdo další nebo jiný soutěžící nabídne nižší unikátní částku, má šanci na výhru on.)

O svých šancích na výhru jsou všichni soutěžící informováni SMS zprávami a až do uzavření soutěže se mohou pokusit tipovat znovu.

POZOR! Pokud je soutěžící v nějakém okamžiku zpětnou SMS informován o tom, že právě v tuto chvíli je jeho nabídka nejnižší a zároveň unikátní, ještě to automaticky neznamená, že soutěžící vyhrává, protože jej kdykoli do konce trvání soutěže může jiný soutěžící "přebít".

Počet odeslaných nabídek není limitován - čím více SMS nabídek zašlete, tím vyšší šanci na výhru máte.

Cena jedné SMS je 9 Kč a žádné jiné poplatky nejsou se soutěží spojené!

Soutěžit můžete od 12.9. do 26.9.2011

Do soutěže jsou přijaty pouze SMS, které do systému SMS-centra dorazí od 00.01 hodin dne 12.9.2011 až do dne 26.9.2011 do 20.00.

Vítěze soutěže budeme kontaktovat a domluvíme s ním způsob předání výhry.

POZOR! Jedná se o TIPOVACÍ SOUTĚŽ, nabízenou částku nakonec neplatíte. Pokud vyhrajete, výhru vám samozřejmě předáme ZDARMA.

SLUŽBU TECHNICKY ZAJIŠŤUJE ATS, S. R. O., INFOLINKA 776 999 199, WWW.PREMIUMSERVICES.CZ

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Soutěže
  • Autoři:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

soutěž