Za inspirací na jarní veletrhy bydlení ABF

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Soutěž ABF

Je tady únor a výstavní sezóna je v plném proudu. Největší událost nás ale ještě čeká - na začátku jara se můžete těšit na oblíbené kvarteto FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a FOR OFFICE, jehož společným tématem bude bydlení, rekonstrukce a zahrada.

Ze zajímavostí veletrhu FOR FURNITURE můžeme uvést novou kolekci ověnčenou hned několika oceněními za design - LaVista Collection, kterou představí český výrobce, firma Jelínek. Součástí veletrhů se stala přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER, která se letos představí ve zcela novém formátu, jež dá prostor českým výrobcům, ale i renomovaným zahraničním značkám. Nebudou chybět ani taková jména jako jsou Jan Plecháč a Henry Wielgus, kteří se již etablovali svými produkty a svou prací na mezinárodní designérskou scénu.

Na veletrhu FOR HABITAT, který je zaměřen na stavbu, rekonstrukce a bazény, uvidíte řadu vzorových expozicí a inovativních stavebních prvků.

FOR GARDEN je jediným uceleným veletrhem zahrad a jejich vybavením v ČR. Již nyní je přihlášena řada předních výrobců a prodejců zahradního nábytku a grilů, zahradních center a dodavatelů exteriérových stavebních prvků.

Čtveřici pak doplní FOR OFFICE, odborný veletrh zaměřený na kancelářské a komerční prostory. Na veletrhu uvidíte v české premiéře novinku od německého designéra Martina Ballendata. Kombinace židle, houpacího křesla a sedla s opěradlem v poutavém designu se pohybuje na hranici mezi retro a moderním stylem.

Jarní veletrhy bydlení se uskuteční v termínu od 19.3. do 22.3. 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a už teď můžete sledovat aktuality z příprav, tipy na vystavovatele a jejich novinky na http://www.forfurniture.cz/.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.