Soutěž o knihu Řez a tvarování ovocných i okrasných dřevin

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

kniha_řez

V těchto dnech sice máme zimu stále ještě v plném proudu, ale co nevidět na nás vykouknou bílé sněženky, sníh vystřídá zelená čerstvá tráva a přijde krásné, slunné jaro plné barev a vůní. Těšíte se? My rozhodně ano, velmi.

Neznám nikoho, kdo by jaro nemiloval. Po dlouhé studené zimě nás slunce zahřívá svými jarními paprsky a vše se probouzí k životu. Pokud je ano také vaší odpovědí na naši otázku a máte navíc zahradu se stromy, keři nebo živým plotem, neváhejte a pojďte se s námi na jaro řádně připravit již nyní. Ptáte se, jak to máte udělat?

Zcela jistě by se vám líbilo vyhrát nádhernou knihu Řez a tvarování ovocných i okrasných dřevin, která se stane vaším každodenním rádcem a pomocníkem při práci na zahradě. Kniha přináší rady, jak správně prořezávat jednotlivé druhy dřevin (i trvalek). Dozvíte se i to, jak vytvořit zelené sochy a vysadit živý plot. Ovocné dřeviny tak nabudou hezčí vzhled, budou zdravější, přinesou více ovoce - a vám i více radosti.

A nyní může být právě Vaše. Je to naprosto jednoduché. Stačí se zapojit do naší soutěže o knihu Řez a tvarování ovocných i okrasných dřevin, kterou věnovalo internetové knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz

kniha_řez

Výherkyní se stává Romana S. - Sudoměřice. Výherce budeme kontaktovat. Gratulujeme!