Soutěžte o elektronické průvodce po USA!

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

usa3

Chystáte se na dovolenou do Ameriky? Nenechte si ujít příležitost prostudovat si kvalitní průvodce, se kterými budete připraveni na pořádnou dovolenou. 10 výherců získá Průvodce Západ USA – Národní parky v hodnotě 448 Kč a Východ USA v hodnotě 499 Kč.

Západ USA – Národní parky

Průvodce Západ USA – Národní parky patří do početné skupiny světoznámých bedekrů nakladatelství Rough Guides, které jsou proslulé svým mimořádným záběrem a rozsahem a současně přesností, aktuálností a také poutavým stylem. Aktualizované vydání průvodce přináší množství informací o nejznámějších přírodních skvostech této rozlehlé oblasti, jako jsou národní parky Yosemite, Sequoia, Yellowstone, Grand Canyon a mnohé další. Informuje také o známých amerických velkoměstech na pacifickém pobřeží od Seattlu přes San Francisco a Los Angeles až po San Diego.

Východ USA

Průvodce je rozdělen do osmi kapitol podle regionů, s popisem památek a přírodních krás. Najdete zde také mapky a aktuální informace o ubytování, stravování, kultuře a dopravním spojení. V závěrečných Souvislostech se dočtete o podrobnosti o dějinách USA, o významných osobnostech a dílech, kterými Spojené státy přispěly ke světové kultuře. Průvodce ocení zejména cestovatelé, kteří se chtějí po zemi „neomezených možností“ pohybovat samostatně, ale využijí ho též organizovaní turisté, kteří si díky zajímavým tipům odnesou ze země ještě více zážitků.

Odpověď najdete na www.eshop-nationalgeographic.cz

Výherce budeme kontaktovat.