Vyhrajte pomocníky v boji proti komárům, sršňům a vosám

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

komáři

Těšíte se na to, až vypuknou prázdniny a pořádné léto? Při vzpomínkách na to loňské se vám vybaví zřejmě samé příjemné vzpomínky. Možná je to tím, že člověk ty nepříjemné zapomíná snadněji. Něco nepříjemného totiž s sebou přináší každé léto. A to je obtížný hmyz - konkrétně komáři, sršni a vosy.

Proti komárům v plné výbavě

Jejich bodnutí asi nekvituje nikdo z nás s přílišným nadšením. Balíček od firmy BROS, který můžete vyhrát, obsahuje tyčinky a spirálu proti komárům, dále také lapač vos a sprej na sršně. Tito pomocníci jsou určeni na hubení komárů, muchniček a jiného obtížného hmyzu. Tyčinku stačí zapálit, a dým zabezpečí plochu přibližně 15 metrů čtverečních. Hodí se na terasu nebo na balkón. Dým z doutnající spirály působí insekticidně a odpuzuje hmyz po dobu několika hodin. Lapač vos funguje tak, že vosy přilákané zápachem přípravku pronikají otvory v dolní části nádobky, která jim ale už neumožní návrat ven. Ve výherním balíčku je i s náhradní náplní. Dalším pomocníkem ve vašem boji se škůdci může být sprej na vosy a sršně. Ten je přímo vyvinut na vyhubení vosího nebo sršního hnízda.

Specialista na rostliny a zahradu

Firma BROS má sídlo v Polsku, kde funguje už 22 let. V rámci této tradice chrání zahrady a domy před drobnými škůdci – hmyzem a hlodavci. Nabídka je však mnohem rozsáhlejší, Bros produkuje kromě biocidních přípravků také hnojiva a prostředky pro okrasné květiny i užitkové rostliny.

komáři

Chcete si zasoutěžit o praktické výhry?

Pokud i vy máte každé léto na komáry a podobnou havěť „opravdovou pifku“ můžete si zasoutěžit s námi o balíček přípravků, které hmyz odeženou. Stačí, když odpovíte na následující soutěžní otázku a správně odpovědi zašlete na adresu redakce. Soutěž trvá od 7.7.2015 do 19.7.2015 a výherce bude obdarován balíčkem s tyčinkami, spirálou proti komárům, sprejem na sršně a lapačem vos. Výherců bude celkem osm. Musíte jen správně odpovědět na soutěžní otázku jako 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70. a 80. V pořadí. Tak hodně štěstí! Podmínkou pro účast v soutěži je registrace na stránkách www.dumazahrada.cz. Výherce budeme po skončení soutěže kontaktovat. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Foto: Bros/Shutterstock

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.