Soutěžte o 5 atraktivních balíčků müsli tyčinek značky Fit

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Müsli tyčinky

Vyhrát můžete dárkové balíčky v hodnotě 300 Kč od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina s výběrem chutných a vyvážených müsli tyčinek Fit a novinkami Fit POPCORN a Fit Sušené jablečné kostičky.

Fit POPCORN

Oblíbenou pochoutku malých i velkých si nyní můžete dopřávat kdekoliv a kdykoliv. Popcorn vypukaný v horké páře bez použití oleje je totiž základem nové tyčinky Fit Popcorn. Receptura jej zajímavě kombinuje s kvalitním sušeným ovocem a lahodnou - jogurtovou či kakaovou polevou. Netradiční sladkost je vyrobena podle nejnovějších výživových trendů a má vysoký obsah zdraví prospěšné vlákniny. Mlsejte originálně s jednou ze 4 ovocně-kukuřičných variant.

Fit Sušené jablečné kostičky

Jedno snědené jablko denně významně přispívá k dobrému zdraví. Konzumace tohoto oblíbeného ovoce zlepšuje zažívání, podporuje činnost mozku a působí také na kvalitu pleti. Nyní můžete mít své jablko vždy prakticky u sebe v podobě novinky - Fit Sušené jablečné kostičky.

Müsli tyčinky

Jsou vyrobeny 100% z českých jablek a hodí se nejen jako výborná svačinka. Oceníte je například i při domácím pečení. Pro zachování maximálního obsahu prospěšných živin je ovoce sušeno ve slupce. K příprave 100 g sušeného produktu je použit celý kilogram čerstvých jablek. Sušené jablečné kostičky jsou příjemně křupavé, mají vysoký obsah vlákniny a jsou zcela bez konzervantů, umělých aromat a barviv.

Další informace naleznete na: www.tycinkafit.cz a na facebooku Fit müsli tyčinka.

Chcete zajímavé novinky ochutnat? Zasoutěžte si o ně!

Stačí, když odpovíte na následující soutěžní otázku a správně odpovědi zašlete na adresu redakce. Soutěž trvá od 13.7.2015 do 26.7.2015 a výherce bude obdarován balíčkem s tyčinkami, spirálou proti komárům, sprejem na sršně a lapačem vos. Výherců bude celkem pět. Musíte jen správně odpovědět na soutěžní otázku jako 10., 20., 30., 40., 50., v pořadí. Tak hodně štěstí! Podmínkou pro účast v soutěži je registrace na stránkách www.dumazahrada.cz. Výherce budeme po skončení soutěže kontaktovat. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.