Soutěž o vynikající oplatky Manner v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Manner

Specialista na výrobu oplatek společnost Manner představuje ve svém jubilejním roce novinku kokosové řezy

Uznávaná vídeňská rodinná firma Manner představila u příležitosti svého 125letého výročí svůj nový výrobek - Manner kokosové řezy. Oplatky jsou vyrobeny podle tradičních vídeňských receptur z těch nejlepších ingrediencí. Mezi klasické a nejoblíbenější příchutě u řezů a oplatek patří lískový oříšek, čokoláda a vanilka. Stále větší oblibě se těší ale také ovocné druhy. Především kokos je velmi oblíbená příchuť v oplatkách a celkově v oblasti sladkostí. V mnoha Manner fanoušcích probouzí řezy s kokosovou příchutí známé a oblíbené vzpomínky. Receptura řezů byla optimalizována pro zahájení jubilejního roku. Krém se dnes skládá mimo jiné z vysoce kvalitních surovin ze sušeného kokosového mléka, nejjemnějších kokosových hoblin a přírodních příchutí. Novinka je k dispozici v balení do kapsy a v inovovaném 400g rodinném balení. Doporučená cena 75g balení 16,90Kč a 400g balení 76,90Kč.

Soutěžte se společností Manner. Vaší odměnou pak bude vedle 400g rodinného balení nových Manner řezů s kokosovou příchutí i osuška v typicky růžové Manner barvě a můžete vyrazit k vodě.

Více na www.manner.com

Manner


Nyní mají 3 výherci šanci vyhrát 400g rodinného balení nových Manner řezů s kokosovou příchutí i osuška v typicky růžové Manner barvě, celkem v hodnotě v hodnotě 500 Kč. Termín soutěže je od 10.8 do 23.8 2015 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 20., 40., 60., 80., 100. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme jim výhry po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.