Vyhrajte detektiva pro vaše prádlo

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Palmex

Prací prostředky od značky Palmex jsou skutečným detektivem pro vaše prádlo - vyhledávají a účinně odstraňují všechny typy skvrn!

Každá skvrna je jiná. Právě proto mají prací prášky a gely s technologií Detektoru skvrn inteligentní složení, které odhalí různé druhy skvrn a odpovídajícím způsobem je efektivně odstraní. Silná kombinace látek a enzymů dokáže rozpoznat konkrétní skvrny a adekvátně na ně působit. Dokonce i velmi odolné skvrny od trávy, rajské omáčky či čokolády nemají šanci.

Už se nemusíte obávat, že váš oblíbený kousek oblečení, ubrus nebo povlečení skončí zničené v koši. Díky Palmexu vás skvrny nezastaví! Na bílé prádlo vyzkoušejte prací prášek s nádhernou svěží Horskou vůní, na barevné kousky se pak nejlépe hodí Color gel, který si poradí s mastnými skvrnami a zároveň je šetrný k vláknům vašeho oblečení. Pokud milujete vůni květin, pak musíte vyzkoušet variantu Palmex s moderní a jedinečnou vůní Lilie a bílé kaly.


Chcete vyhrát balíček s pracím gelem Palmex? Odpovězte správně na naši otázku a vyhrajte jeden z pěti balíčků, které tu pro vás máme k dispozici. Termín soutěže je od 23.10.2015 do 8.11.2015 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 20., 80., 120., 160., a 200. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme jim výhry po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.

  • Soutěže
  • Autor:
  • Zdroj: dumazahrada.cz
  • Vydáno:

Může vás zajímat

soutěž

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Rekonstrukce bezbariérová koupelny.