Tipy na vánoční dárky

Vánoční dárky

Autor:

Čas se krátí, před námi je třetí adventní neděle a Vánoce nebezpečně blízko. Jste na ně už připravení? Nebo ještě tápete a hledáte inspiraci na vánoční dárky? Co komu tedy pod stromeček...

Do pěkného bytu

Skleněná mísa Smiley nabízí vícero užití. Využít totiž můžete jak její vnitřní obsah, tak i její horní část. Vyrobena je z vícevrstvého laminátového skla a nabízena je v pěti různých odstínech. Průměr 21 centimetrů, cena 2670 Kč, prodává www.evasolo.cz.

 Skleněná mísa Smiley

Pro romantiky

Stojánků na svíčky není nikdy dost. Co třeba potěšit těmi od Alken a Bengtsson? Inspirovali se stužkami, které v nerezové formě obtočili kolem šíje svíčky – vznikl tak svícen Ribbons, průměr 81 mm, výška 54 mm, cena 2 260 Kč. To Constantin Wortmann připravil sérii Cobra, což je patrné i na tvaru svícnů z leštěné nerez oceli. Set obsahuje tři kusy v různé velikosti a přijde na 5150 Kč, prodává www.georgjensen.cz.

Svícny z leštěné nerez oceli

Pro kávomilce

Nový kávovar s názvem Single potěší ty, co potřebují mít kávu ihned hotovou. Nemusí se totiž nahřívat, a tak vynikající espreso je hotové za pouhých 80 sekund! Další výhodou je možnost použití jakkoli hrubě namleté kávy, přístroj totiž pracuje pomocí speciálního otevřeného systému. Nabízen je ve čtyřech barvách, rozměr 16 x 21 x 23,5 cm a stojí 4917 Kč, prodává www.casabella.cz.

V hi-tech stylu

Černá plastová mísa Eve se hodí pro ty, co mají vyloženě moderní interiér. Lesk totiž působí studeně a technicky. Rozměr 124 x 50 x 31 mm, cena 678 Kč, prodává www.koziol.cz.

Pro ochránce zvířat

Zejména v zimě bychom měli myslet na všechna zvířátka, co jsou za našimi okny. K designovému bytu či domu patří i designové krmítko pro ptáky. PI:P je vyrobeno z plastu a má rozměr 265 x 277 x 112 mm, stojí 906 Kč, prodává www.iberis.cz.

Plastová mísa Eve a krmítko PI:P

Pro vegetariány

Ojedinělý tvar salátové mísy navrhl Morph pro firmu JosephJoseph. Vyrobena je z kvalitního polypropylenu a nabízena je v několika barvách, a to včetně salátového příboru. Rozměr 35 x 35 x 18 cm, cena 1095 Kč, prodává www.lineadeco.cz.

Salátová mísa

Pro nadšence

Milovníci designu ocení podnos od proslulého návrháře Karima Rashida. Získal název Hellraiser, vyrobený je z oceli, která je potažená epoxidovou pryskyřicí. Rozměr 48 x 30 x 3,2 cm, cena 3000 Kč, prodává www.marpoint.cz.

Podnos od proslulého návrháře Karima Rashida

Komentáře

Načítám komentáře...