Soutěž na návrh úprav Václavského náměstí

Městská část Praha 1 spolu s Hlavním městem Prahou vyhlašuje urbanistickou a architektonickou soutěž na návrh úprav Václavského náměstí.Soutěž se vyhlašuje jako ideová a kombinovaná. Předmětem soutěže je zpracování ideového návrhu urbanisticko architektonického řešení Václavského náměstí s důrazem na dopravní řešení...

Městská část Praha 1 spolu s Hlavním městem Prahou vyhlašuje urbanistickou a architektonickou soutěž na návrh úprav Václavského náměstí.

Soutěž se vyhlašuje jako ideová a kombinovaná. Předmětem soutěže je zpracování ideového návrhu urbanisticko architektonického řešení Václavského náměstí s důrazem na dopravní řešení náměstí a přilehlého okolí. Soutěžní podmínky budou k disposici za zálohu ve výši 1000 Kč v Informačním centru Úřadu městské části Praha 1 od 1.8.2005. Lhůta k odevzdání soutěžních návrhů je do 31.10.2005.
Další informace na tel. 221097440, 221097446.
Zdroj: MHMP

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Architektura
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

hruskyknedlíkrecepty

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,architekt.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Koupelna, Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce bezbariérová koupelny.