Zima na horách: Chata Walter

Chata Walter

Autor:

Tři údolí patří k nejznámějším lyžařským rájům v Evropě. A francouzský Meribel je jeho centrem. Když byste zde chtěli strávit opravdu luxusní dovolenou, můžete si pronajmout chatu Walter.

Je kousek od silnice, takže se k ní snadno dostanete. Má vlastní garáž, šest pokojů a místo pro až patnáct osob. V nabídce Le Collectionist zabírá takovou střední třídu, ale stejně za 6000 euro na týden je to celkem solidně drahá dovolená. Trávit tady ale dovolenou budete v opravdu perfektním luxusu.

Chata má vlastní vířivkový bazén s protiproudem, kompletně zařízenou kuchyň, velký kinosál, vinný sklípek, saunu… Nádherná je největší ložnice v podkroví s vlastní velkou koupelnou. Další tři pokoje mají také vlastní sprchy. Dva další pokoje s palandami jsou pak určeny pro děti.

Mohlo by vás zajímat

Chalet Carl

Lech am Arlberg je krásné horské městečko v rakouských Alpách, které bylo vyhledávané jako místo pro odpočinek už za Habsburků. ...

O zábavu je tu určitě postaráno, vždyť chata leží necelých sto metrů od lyžařského centra, kde je nejen lanovka, ale také centrum zábavy a obchodu.

Zdroj: Le Collectionist

Komentáře

Načítám komentáře...