Netradiční architektura: Dům s vlastním zálivem

Biscane Florida
Zvětšit fotografii

Autor:

Dnes vás pozveme na prohlídku domu a místa, které je naprosto neuvěřitelné. Na Floridě v Biscayne je záliv, kde na malém poloostrůvku stojí dům. Dům prakticky uprostřed moře. A s vlastním malým zálivem.

Představte si místo, kde vás nebude rušit žádný hluk silniční dopravy. Jen občas kolem projede nějaká ta loď. Slunce tu bude svítit většinu dní v roce. Jen vítr, voda, slunce a luxusní bydlení. Tak to najdete na Floridě v 775 Mashta Drive. Dům má vlastní bazén i záliv, kde je možné parkovat loď.

Dům samotný má pět pater. Páté patro je vlastně vyhlídková plošina, ze které je panoramatický výhled na celý záliv. V domě je pak šest ložnic, osm koupelen a kompletní vybavení. Místo je spojené s mnoha známými jmény amerického uměleckého života. Například je s tímto místem spojený průmyslník a filantrop Andrew Carnegie.

Zdroj: Sotheby's International Realty

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Architektura
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/architekt-92">architekt</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce 7 bytů v činžovní domě včetně fasády a balkónů, Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce bezbariérová koupelny.