ÚROKOVÉ SAZBY HYPOTÉK

V jaké výši se v současné době pohybují úrokové sazby hypotečních úvěrů? Tak například Českomoravská hypoteční banka, a.s. nabízí pro fyzické osoby úrokovou sazbu 8,9 – 12 % p. a., pro právnické osoby pak 12,4 – 15,8 %. Česká spořitelna nabízí na koupi rodinných domů úrokovou sazbu 8,3 % p. a., na prodej 9 % p. a....

V jaké výši se v současné době pohybují úrokové sazby hypotečních úvěrů? Tak například Českomoravská hypoteční banka, a.s. nabízí pro fyzické osoby úrokovou sazbu 8,9 – 12 % p. a., pro právnické osoby pak 12,4 – 15,8 %. Česká spořitelna nabízí na koupi rodinných domů úrokovou sazbu 8,3 % p. a., na prodej 9 % p. a..

Mezi další finanční ústavy poskytující hypoteční úvěry fyzickým a právnickým osobám patří Československá obchodní banka, a.s., Bank AustriaCreditanstalt, a.s., Komerční bank, a.s. a HypoVereinsbank, a.s.. výše úrokových sazeb se u těchto peněžních ústavů pohybuje od 9.78 % p. a. do 11,02 % (ČSOB je sazba 10 % p.a pro fyzické osoby).

Výše úrokových sazeb je rovněž závislá na délce trvání hypotečního úvěru.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Peníze a právo
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce kanceláře/ateliéru, Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Návrh a realizace podkrovního bytu.