GE Capital Bank snižuje úrokové sazby Hypotéky

GE Capital Bank snižuje úrokové sazby Hypotéky

S platností od 8. dubna 2002 GE Capital Bank snížila úrokové sazby Hypoték. Sazby byly sníženy až o čtyři procentní body (v případě Hypotéky s fixní periodou dva roky). GE Capital Bank nyní poskytuje Hypotéky s úrokovou sazbou od 6,09 % p. a. GE Capital Bank snížila sazby pro všechny fixní periody úročení Hypotéky...

S platností od 8. dubna 2002 GE Capital Bank snížila úrokové sazby Hypoték. Sazby byly sníženy až o čtyři procentní body (v případě Hypotéky s fixní periodou dva roky). GE Capital Bank nyní poskytuje Hypotéky s úrokovou sazbou od 6,09 % p. a.

GE Capital Bank snížila sazby pro všechny fixní periody úročení Hypotéky:

- U jednoleté fixní periody došlo k snížení o 0,81 procentního bodu na 6,09 % p. a.

- Hypotéka s dvouletou fixní periodou je nyní úročena 6,39 % p. a. což je snížení o 4,01 procentního bodu.

- U Hypotéky s pětiletou fixní periodou byly sníženy úrokové sazby o 0,71 procentního bodu na 6,79 p. a.

„Výrazným snížením úrokových sazeb Hypoték vycházíme vstříc klientům, kteří mají zájem o změnu bydlení. Díky nižším sazbám se pro ně Hypotéka stává ještě dostupnější. Pro klienty, kteří uvažují o Hypotéce, jsou totiž důležité především dva faktory: výše měsíční splátky a objem vlastních prostředků – akontace -, který klient potřebuje k získání nemovitosti. Potřebnou výši našetřených prostředků jsme snížili na pouhých 15% díky poskytnutí Hypotéky na 85% obvyklé ceny nemovitosti,“ řekl Libor Ostatek, vedoucí hypotečního oddělení GE Capital Bank.

Vedle ceny je pro klienty podstatná i rychlost zpracování Hypotéky. GE Capital Bank vyřizuje standardně Hypotéku do pěti dnů od předání požadovaných dokumentů klientem.

-GE Capital Bank-

Komentáře

Načítám komentáře...