Majordomus nabízí úrokové sazby od 5,9% p.a.

"Zase nějaký reklamní trik!" pomyslí si nejspíše návštěvník internetové stránky www.majordomus.cz, tedy hypotéčního úvěru HVB Czech Republic. Při kalkulaci měsíčních splátek ho totiž ohromí nízké sazby. Nicméně realita je neúprosná, Majordomus skutečně nabízí úrokové sazby již od 5,9% p.a. Poté, co jako první na trhu...

"Zase nějaký reklamní trik!" pomyslí si nejspíše návštěvník internetové stránky www.majordomus.cz, tedy hypotéčního úvěru HVB Czech Republic. Při kalkulaci měsíčních splátek ho totiž ohromí nízké sazby. Nicméně realita je neúprosná, Majordomus skutečně nabízí úrokové sazby již od 5,9% p.a. Poté, co jako první na trhu reagoval na poslední snižování sazeb ČNB, atakuje nyní touto sazbou hranici, která je běžná v západní Evropě. Z tohoto hlediska se stává jednou z nejvýhodnějších možností financování nemovitostí v České republice.

Úroková sazba je samozřejmě závislá zejména na zvolené době její fixace. I v tomto ohledu se však Majordomus má čím pochlubit. Jako jediný hypotéční produkt na trhu totiž nabízí možnost zajistit si současnou příznivou sazbu až na 10 let.

Cena peněz je však jen jedním z parametrů, na které je třeba hledět při výběru financující instituce. Neméně důležité je, kolik vám ta která banka půjčí. U HVB CZ je to jednoduché - Majordomus totiž vypracuje vlastní odhad hodnoty zastavované nemovitosti a je pak připraven půjčit až 100% této částky. Odhad provádějí specialisté banky a klienta nic nestojí. Na druhou stranu však i Majordomus od klienta očekává určitý podíl vlastních prostředků. Jeho nároky jsou však skromné - klientovi stačí, aby dal z vlastního alespoň 15% z celkové investice (tedy např. kupní ceny nebo stavebních nákladů). V této souvislosti je důležité vzít v úvahu, že odhadní hodnota nemovitosti (kterou předem neznáte) leží obvykle pod aktuální tržní cenou.

Čeho si zákazníci na úvěru Majordomus také hodně cení, je individuální přístup. Poté, co získají první informace na bezplatné lince Majordomus (0800 122 221), jednají s nimi konkrétní hypotéční poradci. Každý z těchto zaměstnanců banky se věnuje svým klientům po celou etapu přípravy úvěru až po jeho schválení, vyčerpání a následné zahájení splácení. A to nejen v bance, ale po dohodě s klientem prakticky kdekoliv.

Se svými klienty se Majordomus snaží jednat maximálně férově. To se projevuje mimo jiné v dalších nákladech spojených s poskytnutým úvěrem. Zpracovatelský poplatek je splatný až po podpisu úvěrové smlouvy (tedy když už máte peníze od banky jisté). A zpracovatelským poplatkem to také končí - vše ostatní je zdarma, ať už jde o vedení úvěrového účtu, zprostředkování státní finanční podpory nebo každoroční potvrzení o výši zaplacených úroků. Když si spočítáte, o jakou sumu se může jednat, zjistíte, že Vám Majordomus ušetří velmi pěkné peníze!

-Alan Grund, Majordomus, HVB CZ-


http://www.majordomus.cz je k dispozici 24 hodin denně, bezplatná linka Majordomus 0800 122 221 od pondělí do pátku od 8 do 20 hodin.

Komentáře

Načítám komentáře...